THE SMART TRICK OF کارشناسی خودرو در محل THAT NOBODY IS DISCUSSING

The smart Trick of کارشناسی خودرو در محل That Nobody is Discussing

The smart Trick of کارشناسی خودرو در محل That Nobody is Discussing

Blog Article

بعداز کارشناسی دقیق وجامع خودرو تمامی اطلاعات وفرم کارشناسی خودرو درپنل مالک خودرو قرار میگیردکه فرم کارشناسی قابل دانلود وپرینت واشتراک گذاری می باشد. 

نحوه عملکرد گیربکس، سنسورها، موتور، آپشن ها و کلیه سیستم های الکترونیک از نظر فنی و بررسی وضعیت بدنه، سلامت اجزا شامل رنگ شدگی، تعویض شدگی و نیز صدمات وارد شده به ستون ها، سقف، شاسی، سپرها و … توسط کارشناس خودرو انجام می شود.

مهم نیست ساعت چند است یا شما کجای تهران هستید. ما هفت روز هفته در همه ی نقاط تهران آماده خدمت به شما عزیزان هستیم.

به علت قرارگرفتن سرِ سرنشینان در راستای ستون اهمیت کارشناسی این بخش بسیار بسیار بالاست.

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی × بستن ورود یا عضویت × ورود به "خدمت از ما" لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید تا کد تایید برای شما ارسال شود شماره موبایل

این دستگاه با بررسی عددی دقیق ضخامت رنگ روی بدنه، به راحتی تشخیص می‌دهد؛ بخش‌هایی که ضخامت بیشتری نسبت به دیگر قسمت‌های خودرو داشته باشند، در واقع لکه رنگ هستند.

از قدیم‌الایام گفته‌اند که نمی‌شود از ظاهر قضاوت کرد.ممکن است خودرویی که قصد خرید آن را دارید رنگ و لعاب خیلی خوبی داشته باشد ولی ایرادهای فنی آن از دیده شما پنهان بماند.

تست کامل جلوبندی ولاستیک،شاسی واتاق خودرو،وضعیت فنی،موتوروگیریبکس،بررسی مدارک کامل خودرو،تست دیاگ،آپشن ها وبدنه وبصورت تخصصی کل خودرو کارشناسی می شود.

به همین خاطر است که هزینه مربوط به کارشناسی ماشین های ایرانی نسبت به ماشین های خارجی پایین تر می باشد.

تست سلامت: خروجی‌های اگزوز بررسی می شوند تا اگر مشکلی وجود دارد، پیگیری شود.

بله.بعضی مواقع خودروهای صفر قبل ازتحویل دچارمشکلات فنی وبدنه میشودکه میتوان توسط کارشناسان خبره ومتخصص کارکیتا مشکلات فوق را شناسائی کرد.

کارشناسی شاسی به علت حساسیت بالایی که دارد، کار هرکسی نیست. مؤکدا باید کارشناس مجرب به بررسی این قسمت بپردازد. اما شاسی ماشین کجاست؟ شاسی ماشین همان اسکلت بندی ماشین است که در مواقع کارشناس ماشین تهران سخت و تصادف از رسیدن آسیب جدی به ماشین جلوگیری می‌کند.

بعد از اینکه با فروشنده تماس گرفتید از او بخواهید صحت حرف های خود را تایید کند و با او عهد کنید که اگر خلاف آن بود هزینه کارشناسی خودرو (دست دوم) در محل را او باید بپردازد.

ایده یکپارچه سازی خدمات کارشناسی خودرو در کشور از آنجا نشأت گرفته است که در کشور ما، کارشناسی خودرو توسط ارائه دهندگان مختلف، به طرق متفاوتی انجام می شود.

Report this page